Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze logistycznej o zasięgu globalnym.

Transport drogowy
Wieloletnie doświadczenie w przewozach drogowych zapewnia naszym klientom pełny komfort oraz pewność terminowych dostaw towaru w całej Europie.

Transport kolejowy
Domeną tego transportu jest troska o czystość środowiska naturalnego, dlatego oddajemy dla naszych klientów możliwość skorzystania z tego rodzaju transportu do krajów byłej WNP. Ponadto proponujemy korzystanie z transportu Intermodalnego.

Transport wodny
Głównie transport morski to przede wszystkim transport kontenerowy generowany w portach o zasięgu interkontynentalnym Europort w Rotterdamie oraz port w Amsterdamie.
Serwis nasz obejmuje również przewozy ładunków w naczepach systemem promowym do Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Transport lotniczy
Bliskość portu lotniczego Schiphol w Amsterdamie, czwartego największego lotniska CARGO w Europie pozwala nam na elastyczną i konkurencyjną obsługę klientów.

Transport drobnicowy
Mając na uwadze różnorodne zapotrzebowanie naszych klientów na transport oddajemy im do dyspozycji możliwość przewiezienia również najdrobniejszego towaru w systemie zbiorowym (groupage), jak również w systemie indywidualnym (przesyłki ekspresowe).