Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transportowej i logistycznej. Naszą domeną jest transport drogowy, wodny, kolejowy oraz kombinowany. Posiadamy nowoczesne wyposażenie oraz różnorodny tabor transportowy, zarówno pod względem tonażowym jak i praktycznie z każdą zabudową, jaka jest dostępna w środkach transportowych.

W standardzie dysponujemy pojazdami 32, 33 i 34 paletowymi (naczepy chłodnicze i plandekowe), ponadto dysponujemy pojazdami o ładowności od 450 kg do 25000 kg wraz z pojazdami specjalistycznymi. Wszystkie przewozy wykonywane są zgodnie z zasadami zawartymi w Konwencji CMR oraz jeśli zachodzi taka potrzeba pod zabezpieczeniem Karnetów TIR, oraz polis ubezpieczeniowych Simex Transport & Forwarding B.V. i Sim-Trans Logistics Sp.z o.o.

Wszelkie zlecenia transportowe realizujemy pojazdami własnymi oraz środkami transportowymi wypróbowanych i stale współpracujących z nami firm transportowych. Firmy te sprawdziły się we wspólnej pracy realizując terminowo i bezawaryjnie zlecone im usługi transportowe.

Grupa transportowa Simex posiada 80 jednostek transportowych. Ponadto w naszej dyspozycji pozostaje jeszcze 150 jednostek transportowych na stałe współpracujących z nami i obsługiwanych przez nas przewoźników tzw.charterów.

Nasz tabor to głównie ciągniki siodłowe marki DAF XF 105.460 z ekologicznymi silnikami EURO 5 oraz naczepy ciężarowe o kubaturze 90 m3 oraz 100 m3 z możliwością załadunku z boku, od góry i od tyłu.

Dysponujemy zapleczem magazynowym w Holandii, Niemczech, Polsce, który oddajemy, również do dyspozycji naszych klientów.